Přírodní bordó bolster na jógu

1 291 

Chcete si pořídit všestranného pomocníka pro vaše cvičení jógy? Líbí se vám zajímavé odstíny, díky kterým máte ještě větší chuť do provádění jednotlivých asán? Pak právě pro vás byl stvořený tento bolster na jógu, který využijete na vícero způsobů.

Popis


Hledáte pro své cvičení všestranného pomocníka? Rádi se obklopujete zajímavými odstíny, díky kterým máte ještě větší radost a chuť do cvičení jógy? Chcete si pro sebe pořídit něco kvalitního a zdravotně nezávadného? Pak právě pro vás máme šikovný tip, který si rozhodně zaslouží vaší pozornost: bolster na jógu v bordó odstínu.

Bolster na jógu vás určitě nadchne nejen pro své barevně přitažlivé provedení, ale i pro přírodní materiály, ze kterých je vyrobený a především pro několik způsobů, pro které jej můžete využít.

Proč si pořídit bordó bolster:

  • vícero možností pro jeho využití
  • kvalitní provedení
  • přírodní materiály
  • snadná údržba
  • přijatelné rozměry

Bordó bolster na jógu využijete nejen na provádění jednotlivých pozic, ale i při meditaci, které se věnuje stále více z vás. Jeho vrchní strana je vyrobena ze 100% bavlny, vnitřek je naplněný vlákny ze stromu Kapoku – též přírodním peřím, rozměry jsou dostačující – 23 cm x 61 cm.

>