Černý podpůrný jóga polštář

299 

Hledáte všestrannou pomůcku na jógu, která vám její cvičení ještě více usnadní a zpříjemní? Pak byste si neměli nechat ujít tento černý podpůrný polštář, který mohou s klidným srdcem používat jak ženy, tak i muži. Polštář je 100% přírodní a neuškodí životnímu prostředí, ani vašemu zdraví.

Popis


Pomůcky na jógu využívají jak ženy, tak i muži. Jejich volby se zpravidla neliší typem pomůcky, ale především jejich barevným provedením. Zatímco ženy lákají především pestrobarevné odstíny, muži dávají přednost klasice – a proto je právě tento podpůrný polštář na jógu v černé barvě jejich sázkou na jistotu.

Jógový polštář využijete nejen při cvičení pozic prováděných v sedě, ale i při obrácených pozicích a Savásaně, jež se věnuje stále více lidí bez ohledu na věk či pohlaví. S tímto kouskem bude cvičení jógy mnohem zábavnější a jednodušší.

5 důvodů, proč si pořídit tento jógový polštář:

  1. neutrální barva
  2. přírodní materiály
  3. dostatečné rozměry
  4. příjemná barva
  5. vícero využití

Zatímco obal tohoto polštáře je vyrobený ze 100% bavlny, jeho vnitřek je naplněný vlákny ze stromu Kapoku – stromu rostoucího ve Střední Americe, jehož vláknům se též přezdívá rostlinné peří. Rozměry polštáře jsou 34 cm x 17 cm x 7 cm a váha je velice příjemná – 0,55 kg – díky čemuž se vám vejde do tašky na jógu.

Pro bližší seznámení se s produktem si prohlédněte následující video:

YouTube video

>