Korkový blok na jógu

292 

Máte problémy s provedením konkrétních ásan a chtěli byste tento nepříznivý stav změnit? Pak si rozhodně nenechte ujít tento kvalitní korkový blok na jógu, který vám hravě pomůže dosáhnout při cvičení jógy na vyšší úroveň. Dáte mu šanci?

Popis


Ačkoli se józe věnujete již delší čas, možná se stejně jako celá řada dalších nadšených jogínů a jogínek potýkáte s problémy provádět konkrétní ásany. Není na tom nic špatného a podobná situace může potkat i ty zkušenější, kteří již s jógou něco zažili.

Chcete-li tento stav změnit, měli byste se spolehnout na šikovného pomocníka, který vám hravě dopomůže konečně zvládnout problémové pozice a zlepšit si tak pocit ze sebe sama.  Nechte se okouzlit korkovým blokem na jógu.

3 důvody, proč si pořídit korkový blok:

  1. příznivá cena, díky které si jeho koupi může dovolit úplně každý
  2. pevnost a stabilita, a kterou si jistě velice brzy zvyknete
  3. bezpečnost a pohodlí, které je při cvičení jógy nedocenitelné

Jóga korkový blok vám pomůže především u pozic, které se provádí v sedě. Díky němu udržíte vaší páteř ve správné pozici, předejdete tak bolesti zad a zároveň konečně dosáhnete na pozice, o kterých se vám až doposud mohlo jen zdát. Rozměry korkového bloku jsou přijatelné – 30,5 cm x 20,5 cm x 5 cm – díky čemuž se vám pohodlně vejde i do tašky na jógu.

Chcete-li se seznámit s jóga korkovým blokem, podívejte se na video níže. 

YouTube video

>