Tkaný kobereček na jógu Natur

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Jógový kobereček Natur je vhodný pro všechny, kteří touží na vlastní kůži okusit tradiční způsob cvičení jógy. Pokud i vás láká dosud nepoznané a nebráníte se novým zkušenostem, nechte se okouzlit jeho příjemným materiálem i přátelskou cenou.

Popis

Chcete vyzkoušet něco doposud nepoznaného? Toužíte poznat na vlastní kůži tradiční způsob praktikování jógy? Hledáte pro tento účel spolehlivého parťáka, na kterého se budete moci kdykoli spolehnout? Pak vsaďte na tkaný kobereček Natur.

Tkaný kobereček Natur vás zaujme nejen svou nízkou cenou, díky které si jej může pořídit prakticky každý, ale i velice příjemným materiálem – je vyroben ze 100% bavlny, což vám dává záruku, že je šetrný nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví. Můžete jej využít pro cvičení všech druhů jógy – ať už se věnujete Power, Hatha, Hot či jinému druhu jógy, stane se tento kobereček vaším věrným společníkem, jež vás doprovodí na každou hodinu.

4 důvody, proč si přírodní Natur kobereček pořídit:

  1. bavlněný produkt
  2. pevná tkanina
  3. přírodní barva
  4. velký rozměr

U koberečku Natur oceníte i různorodé možnosti jeho převozu. Můžete jej libovolně skládat, složit do ruličky či jen ledabyle přeložit. Jeho přijatelná váha 1,1 kg vám umožní brát si ho s sebou kamkoli si zamanete a rozměry 193 cm x 66 cm nadchnou i vyšší cvičence jógy.

>