Kvalitní, barevná, přírodní podložka na jógu

899 

Barevná podložka na jógu Ekotex extra je trefou do černého pro každého, kdo pro sebe chce jen to nejlepší a nespokojí se s málem. Tato podložka vám může nabídnout celou řadu příjemných vlastností, jako je například dostatečná měkkost či označení nejvyššího atestu.

Popis

Milujete barvy a chcete se jimi obklopovat i při cvičení jógy v jakékoli podobě? Nechcete se spokojit jen tak s něčím, a proto pro sebe hledáte kvalitní podložku, která bude šetrná nejen k vašemu zdraví, ale i k životnímu prostředí? Pak právě pro vás je sázkou na jistotu příjemná podložka Ekotex extra, která neklouže ani při náročnějších pozicích, není příliš tvrdá, ale zároveň se neshrnuje po podlaze – zkrátka jasná volba číslo jedna i pro ty náročnější z vás.

Ptáte se, proč vsadit právě na tuto podložku? Lákadlem je v tomto případě nejen cena, která je dostupná prakticky pro každého, ale především kvalita, kterou se podložka Ekotex extra vyznačuje. Pyšní se nejvyšším ekologickým evropským atestem, proto si můžete být jisti, že je šetrná nejen k vám, ale i k prostředí.

4 důvody, proč dát šanci podložce na jógu Ekotex extra:

  • je vyrobena v EU
  • má příjemné barvy, kterých bylo dosaženo pomocí přírodních potravinářských barviv
  • velice snadno se udržuje – můžete ji prát v pračce
  • má příjemné rozměry, které budou vyhovovat i vyšším nadšencům jógy

Ekotex extra splní všechna vaše očekávání – od materiálu, přes cenu až po lákavé provedení, kterému jednoduše nelze odolat. Vybírat můžete mezi trojicí pastelových barev, potěší vás i tloušťka 4,5 mm, která vám zajistí pohodlí i stabilitu.

Prohlédněte si barevnou podložku Ekotex extra na tomto videu – určitě jí neodoláte.

YouTube video

>