Velice lehká podložka na jógu pro děti

488 

Stala se jóga součástí vašeho života a chcete do této příjemné aktivity zapojit celou rodinu – zvláště pak děti? V tom případě je tato dětská podložka na jógu hrající pestrými barvami vaší sázkou na jistotu.

Popis

Jóga je zajímavá aktivita, která si získá srdce každého, kdo jí alespoň jedenkrát okusí. Chcete i vaší ratolest zaujmout jógou pro děti? Pak jistě hledáte kvalitní podložku, která bude mít celou řadu pozitivních vlastností. Dětská podložka na jógu je vaší trefou do černého – je lehká, krásně barevná a zdravotně nezávadná.

Vybrat správnou podložku na jógu není vždycky tak jednoduché, jde-li o děti, je tento úkol ještě o něco složitější, neboť každý rodič pro své dítko hledá to nejlepší, co mu žádným způsobem neublíží. Tato podložka je vyrobena z PVC, bavlny a PES díky čemuž je 100% zdravotně nezávadná a pro vaše dítě tak ta úplně nejlepší. Získala označení nejvyššího ekologického atestu. 

Proč dát dětské podložce na jógu šanci:

  • velice snadno se udržuje – lze jí vyprat v pračce na 30°
  • je perfektně přizpůsobena potřebám dětí
  • byla vyrobena v EU

Dětská podložka na jógu má příjemné rozměry – 140 cm x 60 cm x 3 mm – což je pro děti dostačující. Její pestré barvy zaujmou každou dětskou pozornost a ještě více umocní požitek ze cvičení. Dostatečná tloušťka 3 mm dítku zajistí stabilitu, komfort a záruku, že se podložka nehne z místa.

Prohlédněte si video níže a udělejte si o dětské podložce na jógu vlastní představu.

YouTube video

>