Přírodní sada na jógu Natur Klasik

649 

Přírodní sada na jógu je trefou do černého těch, kteří si potrpí na přírodních materiálech, které neškodí ani životnímu prostředí, ani jejich zdraví. Patříte-li mezi tuto skupinku, nechte se touto sadou inspirovat a dopřejte si jen to nejlepší!

Popis

Věnujete se cvičení jógy pravidelně? Potrpíte si na výrobcích, které jsou z přírodního materiálu a vy tak máte jistotu, že neškodíte ani životnímu prostředí, ani vašemu zdraví? Hledáte pro sebe kvalitní vybavení, na které se budete moci kdykoli spolehnout? Pak právě pro vás byla stvořena přírodní sada na jógu Natur Klasik!

Kdo neholduje cvičení na podložce na jógu a zastává tradiční provedení této aktivity, bude mile překvapen přítomností koberečku Natur, který je vyrobený ze 100% bavlny a pro svou nízkou hmotnost a přijatelné rozměry jej můžete vozit s sebou na cesty, ať už vás zavedou kamkoli.

Chcete se dokonale protáhnout a ještě více zdokonalit provádění jednotlivých pozic, se kterými jste doposud měli problém? Pak určitě oceníte, že součástí této přírodní sady na jógu je i opasek, se kterým si protáhnete nejrůznější svalové skupiny a posunete tak úroveň vašeho cvičení na vyšší úroveň.

Proč si pořídit tuto přírodní sadu:

  • přírodní materiály
  • zdravotní nezávadnost
  • příjemná cena
>