Lehká, ekologická podložka na jógu Ekotex Light 2

799 

Pro všechny, kteří často cestují nebo na hodiny jógy dochází přímo ze zaměstnání, je trefou do černého podložka na jógu Ekotex Light 2 – příjemně lehká společnice, která je ekologická a neklouzavá. Získá si vaše srdce?

Popis

Jóga se stává součástí života stále většího počtu lidí, kteří se jí věnují s chutí a radostí – ať už doma v obýváku nebo v jógových studiích. Mnoho pak na cvičení dochází přímo ze zaměstnání, a proto svou podložku na jógu musí nosit z domova do práce, z práce do studia a ze studia zase domů – a to může být hodně náročné a v případě váhově náročnějších podložek i únavné. Je to i váš případ?

Příjemně lehká podložka na jógu Ekotex Light 2 je sázkou na jistotu všech, jež musí své podložky často přenášet, nebo s nimi chtějí cestovat. Její barevné provedení je oku přitažlivé, váha je přijatelná – 1 kg – a proto o jejím přenášení v tašce či vaku nebudete ani vědět. Zároveň je ekologická a neškodí ani vašemu zdraví, ani životnímu prostředí, což je milá zpráva pro všechny ochránce přírody.

3 důvody, proč byste měli vlastnit podložku Ekotex Light 2:

  1. byla vyrobena v EU
  2. můžete jí vyprat v pračce
  3. pyšní se označením nejvyššího ekologického atestu

Díky úctyhodným rozměrům – 183 cm x 60 cm x 3 mm – je vhodná i pro delší cvičence, kterým byla dána do vínku větší výška a potřebují tak dostatek prostoru pro své dlouhé končetiny. Tloušťka 3 mm je vhodná pro zkušenější jedince. 

Prohlédněte si video níže, na kterém se s podložkou Ekotex Light 2 můžete blíže seznámit.

YouTube video

>