3 tipy na jógu v Krnově

Malý, ale dobrý. Krnov toho nabízí tolik, že ani nevím, kde začít. Působivé sakrální památky, tipy na výlety, no a v neposlední řadě nějaké ty jógové možnosti. Těšíte se? Vybrala jsem hned tři z nich, kam můžete vyrazit za novými jógozážitky. Vyberte si i vy.

Jogínka z Opavy

Jednou z možností, která se mi zalíbila, je cvičení jógy se zapálenou jogínkou Janou. Janka se (nic těžkého) zamilovala do jógy – čistě náhodou. Józe se věnovala čím dál více, až tu lásku s radostí věnuje i druhým. Zkrátka se dělí o své zkušenosti. Líbí se mi Jančino zapálení, a protože cvičí také v Krnově, nemohla jsem odolat a nezmínit ji.

Aktuálně nabízí tato usměvavá lektorka hned dvě lekce jógy. Můžete se přihlásit a navštěvovat kurz pro začátečníky, kde se budete rozvíjet. Druhou možností je populární power jóga. Hodiny s Jankou můžete vyzkoušet v tělocvičně na ulici Souknické 21c. Rezervace není nutná, co se však týká kurzu, je potřeba se přihlásit. Cena za jednu otevřenou lekci činí 100 Kč. Doporučuji omrknout webové stránky, kde se dozvíte i o dalších aktivitách a místech, kde se s Janou můžete setkat – nebo rovnou pravidelně setkávat.

Za zdravím do Zdravíčka

V rehabilitačním a pohybovém centru Zdravíčko najdete různé možnosti, jak léčit tělo i duši pohybem. Můžete vyzkoušet fyzioterapii, pokud vás trápí bolesti pohybového aparátu, nebo navštívit některou ze zajímavých cvičebních hodin. Na výběr je jak z rehabilitačních lekcí, tak z kondičních zdravotních cvičení či aplikované jógy spolu s meditací pohybu.

Všechny tyto možnosti vítám, protože každý, kdo pracuje v sedavém zaměstnání, může nemálo trpět – a nikdy není pozdě s tím začít něco dělat. Dopřejte si jógu, masáž nebo se oddejte do zkušených rukou fyzioterapeuta. Ať už vyberete cokoli, rozhodně nebudete litovat – vy i vaše tělo. Abyste se se Zdravíčkem lépe seznámili, mrknběte na jednoduchý web a najděte si to své.

Oáza klidu – Solná jeskyně Krnov

Zdraví prospěšný relax v solné jeskyni může být povnesen na novou úroveň. Ptáte se jak? No přece ve spojení s jógou! Už jste byli v solné jeskyni? Já pobyt v ní naprosto miluju. Jakožto chronický rýmař mi sůl krásně uvolní dutiny. Jen si představte, jak snová pak musí být solná jóga.

V Solné jeskyni Krnov můžete jen tak odpočívat nebo návštěvu spojit s některou z přednášek, můžete si dopřát si individuální cvičení nebo zmíněnou klasickou jógu. Kromě toho všeho jsou v jeskyni připraveny rovněž zajímavé tvořivé dílny. Ať žije kreativita a sůl nad zlato! Vydejte se na krásný minmalistický web a vyberte si, kdy zavítáte na toto kouzelné místo. Jedna lekce stojí 100 Kč a varuji vás – hrozí nebezpečná závislost. 🙂

Zdroj obrázku: pixabay.com

17 Shares
>
17 Shares
Share17