3 tipy na jógu v Kolíně

Čas na další návštěvu je tady! V Kolíně je rozhodně mnoho míst, která stojí za vidění. Malebné náměstí, gotická katedrála s vyhlídkovou věží, zámek, zachovalé hradby, kostelíky nebo část židovského ghetta. Kolín i jeho historické centrum jednoznačně stojí za výlet. My však opět nahlédneme pod pokličku jiného tajemství Kolína – a sice toho jógového!

Někdy mě jógové tipy vskutku překvapí – a stejně tomu je v případě dnešní zastávky. Našla jsem hned několik možností a vybrala 3 z nich. Jako obvykle jsem vsadila na rozmanitý výběr a osobní zaujetí, snad se vám i tentokrát má doporučení budou líbit, ať už jste místní či žijete v okolí Kolína.

La Danza

Hledáte-li jógové lekce nebo svou ztracenou kondici, pak za návštěvu stojí pohybové a taneční studio La Danza. Cílem centra je pomoci vám dostat se do té nejlepší formy. Tak se La Danze pojďme podívat na zoubek.

Různé možnosti spojují různé lidi. A to je fajn, protože jsme každý jiný. V La Danze se mi rozvrh moc líbí. Nechybí působivá létající AY Fly jóga, při které se cvičí jógové pozice, nikoli však přímo na zemi, ale v závěsných systémech. Najdeme zde také hodiny hatha jógy nebo třeba navazující jógový kurz. Pro odvážné dámy je určen skvělý piloxing, který snoubí bojové a taneční prvky se cvičením. A když už jde o taneční studio, nenechte si ujít třeba zumbu nebo fit dance. Buďte zkrátka fit!

Mile mě překvapily rovněž hodiny určené pro děti. Pro nejmenší jsem objevila speciální zumbu a speciální jógu. Je parádní vést děti k tomu, co my sami máme rádi, nemyslíte? Pomocí kroužků a zájmových aktivit mohou děti přijít na svou zálibu i talent. La Danzu můžete navštívit i s prcky na adrese Václavská 4. Ceník jednotlivých lekcí jsem na webových stránkách nenašla, ale vzhledem k levným částkám permanentek by se jednotlivé hodiny měly vejít od 70 do 90 Kč.

Trojka Kolín

Širokou nabídku aktivit nabízí Trojka Kolín. Sportovní centrum mě zaujalo nejen nabídkou, ale i pěkně zpracovaným webem a množstvím víkendových akcí. Tady si vybere opravdu každý – od cvičení až po jógu. (A po lekci večeře v restauraci, no proč ne?)

Chcete si vybrat? Podívejte se na přehledný rezervační systém. Rozdělení jednotlivých zón je úžasné, protože snadno najdete rozpis lekcí podle toho, co vás zajímá. Co se týče jógového sálu, za zmínku stojí ranní jóga, vinayasa jóga, jóga pro těhotné, jin jóga, jóga pro zdravá záda, ashtanga jóga. Na výběr je jak z open classes, tak z kurzů, kde se můžete postupně jógově rozvíjet a vzdělávat. Tradá!

Kromě naší oblíbené jógy centrum disponuje také sálem pro další hromadná cvičení, posilovnou, ženským fitness nebo dětským koutkem. Příjemné prostory Trojky rozhodně stojí za zkoušku. K tomu jistě uvítáte přátelské ceny, lekce se pohybují od 89 Kč. A kdo chce zažít něco výjimečného, nechť omrkne průběžnou nabídku víkendových a pobytových akcí. Trojku najdete na adrese Polepská 667.

RelaxMe

Studio, které zve na mé oblíbené heslo. Ano, v dnešní uspěchané době je skutečně těžké najít čas pro sebe. Proto zavítejte do studia RelaxMe, ochutnejte návrat k přírodě a hlavně – se na moment zastavte!

Tak oč se jedná? V RelaxMe najdete to nejlepší pro odpočinek. Masáže, workshopy, kosmetiku a v neposlední řadě také jógu. Nezní to báječně? Co se týče lekcí, studio má v nabídce tanec u tyče, hatha jógu a jógu basic. Zajímavá je rovněž hormonální jógová terapie, pro muže i ženy. Jestliže máte hormovy v nerovnováze, zkuste zvážit tuto přírodní cestu, která vám pomůže nastolit v organismu harmonii. 

RelaxMe koncept mě okouzlil. Krásný prostor a pěkné webové stránky jistě není to jediné, co studio nabízí. Zajímavý je také třeba loona dance. Že nevíte, oč se jedná? Pak mrkněte na web a odkryjte tajemství. Třeba je určen právě pro vás. (Ehm, tedy pokud jste žena.)

Sledujte rezervační systém a čas od času si nenechte ujít ani jejich jednorázové akce. Takový koncert zpívajících mís rozhodně stojí za to, to vám povídám! RelaxMe najdete na ulici Zborovská 1100. Pro rezervaci je nutné se přihlásit, poté najdete také ceny, které jsem naneštěstí já sama nenašla. Ale řeknu vám – čas pro sebe je k nezaplacení!

3 Shares
>
3 Shares
Share3