3 tipy na jóga náramky (i jako vánoční dárek)

Když se řekne náramek, tak si představím šperk určený pro obě pohlaví, který podtrhne osobitost a styl každého z nás. Já osobně mám náramky nejraději v kombinaci s hodinkami. Máte i vy rádi šperky?

Protože jsem velký fanoušek drahých kamenů a jógy, nemůžu jinak, než přinést vám tipy na výběr jóga náramku. Ten snoubí krásu léčivých kamenů a jógových motivů a snadno se stane vašim amuletem pro štěstí.

Osobitou ozdobu však nemusíte vybírat jen pro sebe. Protože se blíží čas vánoční, je ideální doba pro nákup dárků. Právě náramek je skutečně speciálním dárkem – je velmi osobní, cenově dostupný a současně stylový. Abych vám výběr usnadnila, přináším tři tipy na jóga náramek, kterým můžete udělat radost kamarádce, sestře, příteli… nebo třeba sobě.

A nebyla bych to já, kdybych nezvolila ty nejkrásnější náramky v různých cenových kategoriích, aby podle svého rozpočtu vybral úplně každý. 🙂

1. Náramek Strom života s onyxem

Do 200 Kč se dá pohodlně a snadno pořídit originální dárek. Ještě lépe originální a krásný jóga náramek. 

Strom života symbolizuje stvoření, nesmrtelnost, vesmír a bohatství. Darovat ho můžete tomu, komu chcete věnovat amulet pro hojnost a životní sílu. Kromě toho nesmím zapomenout ani na pozitivní účinky onyxu, kterým je náramek primárně tvořen.

Tento kámen pomáhá eliminovat apatii, stres i negativní myšlenky. Důležitým účinkem je také zvýšení pozornosti a soustředění. Náramek je unikátní rovněž sedmi čakrovými kameny, které slouží právě k jejich harmonizaci.

Jde tedy o nádherný a jedinečný kousek, který do života přináší rovnováhu. Celková délka náramku je 17 cm, průměr korálků je 6 mm. Jde tak o skvělý dárek především pro útlou ženskou ručku. Hodí se nejen jako odměna milovnicím jógy, ale potěší každého, kdo má rád sílu kamenů. Mě osobně se líbí nejen pro symboliku Stromu života, ale také pro jeho živost v podobě čakrových minerálů, které z něj dělají osobitý a energií nabitý kousek. 

2. Náramek z mramorového obsidiánu

Pro své blízké jsem vybrala dárek za 500 Kč. Přesněji řečeno za 529 Kč. Tato cena mi dokonale vyhovuje, v této hodnotě je to dárek pro ty, kterým chci udělat skutečně radost, aniž bych musela šetřit.

Náramek ze syntetické kůže a mramorového obsidiánu je dokonale unisexový, umím si ho představit na ruce svého přítele nebo kamaráda. Mramorový obsidián náramku propůjčuje jedinečný charakter. Důležitější než vzhled jsou pro mě vlastnosti tohoto minerálu. Již v dávných kulturách byl obsidián používán jako ochranný kámen.

Kromě ochrany však přináší nositeli také sebedůvěru, sebevědomí a uzemnění. Víte, že tento kámen je vlastně zkamenělé vulkanické sklo? Možná proto se řadí mezi silné kameny. Ať už funguje jakkoliv, nesmím zapomenout na to, že ve spojení s kůží dlouhou 95 cm lze omotat kolem ruky hned několikrát, což vytvoří dojem vrstvení více náramků. Za mě jde o dárek, který spojuje naše vnitřní a duchovní záležitosti s estetickou stránkou. Ideální jógodvý dárek, co myslíte?

3. Náramek Lotosový květ z jaspisu

Náramek a náhrdelník v jednom? Dárek do 700 Kč je určen pro všechny, kteří chtějí darovat něco speciálního, hodnotného. Já dárky v této cenové relaci vybírám nejmilovanějším – příteli, sestře, mamince.

Náramek Lotosvý květ mě zaujal variabilní možností nošení – když chcete, je to náramek, když nechcete, je to náhrdelník, není to skvělé? Kromě toho je mi blízký Lotosový květ. Motiv je symbolem síly, krásy, čistoty, oduševnělosti a osvobození. Právě proto je často vyobrazován na všem, co souvisí s jógou. Aby byl tento náramek dokonalý, je tvořen léčivým hnědým jaspisem.

Tento kámen můžete nosit pro štěstí, pro dosažení klidu i odstranění stresu. Právě společně s Lotosovým květem je náramek nádherným kouskem, který potěší oko i duši. Hnědé zemité odstíny jaspisu navíc ocení ženy i muži, náramek je opět určen pro obě pohlaví.

Nevím jak vy, mně zbývá jediné: Milý Ježíšku…

24 Shares
>
24 Shares
Share24