2 tipy na jógu v Šumperku

Jaro je v plném proudu. Nastartovat se, probudit a otevřít se změnám – to lze prostřednictvím jógy. A když už se zase týden s týdnem sešel, přesuneme se do dalšího městečka, tentokrát do Šumperku. Jako obvykle jsem vybrala nějaké ty jógové tipy, které  se mi zalíbily a doufám, že zaujmou i vás. Pojďme tedy společně prozkoumat jógové možnosti v místě, které je nazýváno bránou Jeseníků. Pokud máte zkušenosti s dalšími variantami, které si chcete pochválit, podělte se s ostatními v komentáři.

Jógové studio Shanti

Příjemné jógové studio láká k návštěve každého, kdo miluje jógu. Nebo se teprve zamilujete? Pěkné prostředí a pohodová atmosféra společně s různými možnostmi cvičení, to je přesně to, co mě vždy zaujme. A tak tomu je také v případě studia Shanti, jež se nachází v budově Ariva.

Ve studiu Shanti můžete navštěvovat hatha jógu, vinyasa jógu, jógu pro děti, populární gravid jógu nebo třeba stroller jógu. Jestliže nevíte, oč se jedná, ráda vám to upřesním. Jedná se o speciální lekce jógy, vhodné pro maminky s kočárky. A to je úžasné! Zkrátka a dobře – když se chce, všechno jde, takže i mámy po porodu nemusí přijít o jógu, přestože zrovna nemají hlídání pro prcka. To je mi ale sympatický nápad!

Studio Shanti najdete na adrese Vrchlického 25 v budově Ariva, kde se navíc nachází wellness. Vířivka, infrasauna nebo třeba masáž po lekci? No a proč ne! Veškeré informace najdete na facebookové stránce, včetně rozvrhu. Jakékoli dotazy můžete směřovat přímo do zprávy. A pro ty, kteří facebook nemají, jsou uvedeny také kontakty.

GoFlexi

Funkční zóna GoFlexi připomíná posilovnu. Vlastně ano, je to takové jiné fitness centrum, nicméně vybrala jsem jej, protože na mě mezi lekcemi vykoukla oblíbená power jóga. GoFlexi je v podstatě sportovní klub, určený primárně pro milovníky pohybu. Jednoduché.

Tak a co tam? V rozvrhu si můžete vybrat nejen zmíněnou power jógu. A jestliže byste se rádi dozvěděli i o nejógových hodinách, tak tady jsou. Chcete začít běhat? Pak právě pro vás nabízí studio lekci For Run, kde se připravíte a posílíte svaly. Nechybí ani funkční trénink či proměna pro ženy, které touží zhubnout.

Lekce v GoFlexi stojí 120 Kč, ale pokud toužíte právě po power józe, zaplatíte jen 80 Kč. Přehledný web vám zobrazí všechny potřebné informace. Zapojíte se? 

Zdroj fotografií: flickr.com

0 Shares
>
0 Shares
Share