2 tipy na jógu v Opavě

Kam vyrazit za jógou v Opavě? “Bílá perla Slezska“, jak se Opavě často přezdívá, nabízí několik možností, kam si zajít odpočinout a zacvičit na lekce jógy. A tak mi nezbývá, než představit vám hned dvě z nich.

Přestože se jedná o menší město, je v Opavě pár míst, kam můžeme zavítat na jógu. Prvním z nich je krásné jógové studio, druhým je tak trochu jiné fit centrum.

S oběma tipy, které jsem tentokrát vybrala, vás moc ráda seznámím v tomto článku a pokud máte i další zkušenosti se cvičením jógy v Opavě, nebojte se nám napsat komentář. Podělte se s námi, inspirace není nikdy dost. 🙂

Studio Jako v bavlnce

Jak samotný název studia napovídá, budete se cítit skutečně “jako v bavlnce“. Protože právě o to tady jde. Pestrý výběr jógy doplňují také masáže, tak proč nespojit obojí a neužít si chillout day?

Ve studiu můžete navštívit různé jógové lekce, protože zde nabízí hot jógu, flying jógu, jógu pro těhotné, jógu pro začátečníky. Kdo má rád i jiná cvičení, ten může vyzkoušet unikátní lekci hot pilates – přiznám se, že jsem doteď netušila, že takové cvičení vůbec je (paráda), milovníci tepla a pilates mohou na vlastní kůži okusit, jak toto spojení funguje. A pokud máte něco na srdci nebo vás cokoliv trápí, je zde také možnost využít poradenství a popovídat si o své životní situaci a najít cestu k sobě. Tomu říkám příjemná péče.

Studio je atraktivní a útulné, už jen z fotografií na mě působí velmi harmonicky. Ceny jsou příznivé, lekci můžete vyzkoušet od 120 Kč, hot jóga zaujme cenou 220 Kč za cvičení. Jestliže chcete krásné jógové studio navštívit, doporučuji pročíst si přehledný web, kde se dozvíte o možnosti nabít si kredity, pomocí kterých se jednotlivé lekce platí. Studio najdete na adrese Rybářská 2 v Opavě 1. 

Fit centrum Mandala

Druhou možností v Opavě, kterou jsem vám vybrala, je duchovní a fit centrum Mandala Jarmily Hamplové. Kromě základní jógy je zde možnost také vyzkoušet jógové cvičení Pět tibeťanů a Soul Sync meditaci. Hromadnou meditaci jednoznačně doporučuji, třeba budete překvapeni výsledkem tak jako já.

A to není vše. Moderní lekce cvičení zaujmou ty, kteří chtějí vyzkoušet kromě jógy ještě něco jiného. Studio nabízí rovněž kurzy Reiki nebo speciální duchovní semináře pod vedením paní majitelky, která je léčitelkou. Všechny lekce jsou za fajn cenu, která potěší peněženku – již od 100 Kč. Studio se nachází v Opavě Kateřinkách na ulici Vrchní 30. Všechny informace o lekcích, akcích i workshopech najdete na moderních webových stránkách. 

Zdroj fotografií: pixabay.com

7 Shares
>
7 Shares
Share7