Bavlněný jógový vak s vyšívanými květy

644 

Pohodlný vak s příjemným vzhledem nabízí nejen dostatek prostoru pro všechny věci a pomůcky, které chcete mít po ruce, ale i celou řadu dalších pozitivních vlastností, pro které si jej určitě oblíbíte i vy.

Popis

Vaky na jógové podložky a další pomůcky, bez kterých byste si hodinu jógy nemohli maximálně užít, jsou stále žádanějším zbožím nejen mezi nadšenými jogínkami, ale i mezi jogíny, protože i ti si často lámou hlavu nad otázkou, čím zkrotit neposednou podložku, která se neprakticky přenáší.

Pokud i vy hledáte spolehlivého parťáka, který vám kromě prostoru a přehledného místa k ukládání vašich potřeb nabídne i přírodní materiál, na kterém si spousta z vás zakládá či přátelskou cenu, jež vás nezruinuje, vsaďte na vzdušný a lehký vak s vyšívanými květy, který se stane vaší trefou do černého.

Proč si pořídit právě tento výrobek:

  • 100% přírodní materiál – bavlna
  • lehká údržba – praní v pračce
  • nízká cena

Vak s vyšívanými květy je vybaven popruhem doplněným o kovové přezky, který si můžete dle vlastní libosti nastavit tak, aby pro vás bylo jeho nošení co možná nejpohodlnější. Jistě oceníte prostornou kapsu vhodnou k uložení podložky na jógu, pomůcek či oblečení, stejně jako dvě menší kapsy na zip, do kterých se vám vejde mobil, klíče či peněženka.

Chcete-li si o vaku udělat vlastní představu, podívejte se na následující video, které jsme pro vás připravili:

YouTube video

>