Sleva!

Prostorný jógový vak s bordurou a luxusním vzhledem OHM

400 

Podložka na jógu, oblečení, ručník, mobilní telefon, klíče i pomůcky na jógu – tyhle a další věci chcete mít s sebou na každé hodině jógy, a proto si možná lámete hlavu nad otázkou, kam to všechno pohodlně uložit. Pak pro vás máme šikovný tip: prostorný vak OHM s bordurou.

Popis

Ať už na hodinu jógy vyrážíte do místního parku nebo do jógového studia, v každé situaci chcete mít po ruce celou řadu věcí, bez kterých nevycházíte z domu. Není to jen podložka na jógu, ale i mobilní telefon či klíče, které zkrátka musíte někam uložit, neboť nošení těchto věcí v obyčejné tašce není ani pohodlné, ani vzhledově přitažlivé.

Dostatečně prostorný vak OHM vás zaujme nejen pro svůj luxusní vzhled, který vaší pozornost upoutá již na první pohled, ale i pro své pozitivní vlastnosti, které vám ochotně nabízí.

Proč si pořídit vak OHM:

  • velice příjemný bavlněný materiál, který je zdravotně nezávadný a příjemný na dotek
  • snadná údržba, díky které můžete tento vak kdykoli vyprat v pračce
  • luxusní a velice lákavý vzhled, který potěší především ženy
  • dostatek prostoru, který pojme nejen podložku, ale i oblečení či ručník na jógu

Přední stranu tohoto vaku zdobí vyšitý znak OHM, dolní část je zase doplněna o borduru zlaté barvy, což vaku přidává na luxusním vzhledu. Za zmínku stojí i speciální mechanismus zavírání – horní čas vaku se stáhne bavlněným provazem a ten zároveň slouží i jako popruh k nošení přes rameno.

Zaujal vás OHM vak s luxusním vzhledem? Pak si prohlédněte video, které jsme pro vás připravili:

YouTube video

>