Luxusní vak na jógu z přírodního materiálu

634 

Pro každého, kdo pro sebe žádá jen to nejlepší a potrpí si na kvalitě, je trefou do černého tento luxusní vak v příjemném provedení, který zastává výborný poměr cena/kvalita a jistě uspokojí potřeby i toho nejnáročnějšího z vás.

Popis

Pravidelnému cvičení jógy se věnuje stále více lidí, kteří této aktivitě doslova propadají a nadšeně si pořizují vše, co je k józe potřeba. Kromě kvalitní podložky na jógu, bez které by jóga nebyla jógou, si do jógových studií nosíte i speciální oblečení či pomůcky, které vám ulehčují cvičení.

Nespokojíte se s málem? Chcete pro sebe jen to nejlepší? Nevadí vám připlatit si za kvalitu, na kterou se budete moci kdykoli spolehnout? Pak právě pro vás byl vyroben tento luxusní vak, který splní všechna vaše očekávání – dáte mu šanci?

Pořiďte si vak deluxe, protože…

  • …se vyznačuje luxusním a velmi přitažlivým vzhledem
  • …je vyroben z přírodního materiálu – 100% bavlna
  • …ho můžete v případě potřeby vyprat v pračce
  • …se pyšní výborným poměrem cena/kvalita

Pro své klasické rozměry – 18 cm x 70 cm – je luxusní vak určený pro standardní typy podložek na jógu. Je doplněn do nastavitelný popruh, který vám umožní nastavit si ho do vámi požadované délky. Pohodlně do něco uložíte nejen podložku, ale i oblečení či jiné drobnosti.

Chcete-li si o tomto luxusním výrobku udělat vlastní představu, podívejte se na následující video:

YouTube video

>