Sleva!

Barevný vak na jógu z přírodního materiálu

451 

Ať už hledáte efektivní způsob pro uložení vaší podložky na jógu, oblečení, jógamatky či jiných drobností, máme pro vás zajímavý tip na barevný vak na jógu se zapínáním na zip, se kterým rozhodně nešlápnete vedle.

Popis

Tašky a vaky jsou v dnešní době k dostání v mnoha provedeních a variantách, mezi kterými je radost vybírat. Každý od těchto výrobků očekává něco jiného: někomu záleží na kvalitě, jinému na přírodních materiálech, dalšímu zase na příjemném provedení. Hledáte-li způsob, jak pohodlně přenášet podložku na jógu, spolehněte se na pozitivní vlastnosti tohoto vaku.

Zajímá vás, co všechno vám tento barevný vak na jógu může nabídnout? Kromě příjemných pastelových barev je to i přátelská cena či 100% bavlna. Záleží-li vám na kvalitním provedení, které je ale ve vyváženém poměru cena/kvalita, je tento vak ideální volbou.

3 důvody, proč si pořídit tento vak:

  • krásné barvy
  • přírodní materiál
  • příznivá cena

Vak se otevírá zipem po celé jeho délce, což je nejen praktické, ale i pohodlné. Uvnitř vaku se nachází menší kapsička, do které uložíte drobnosti, jako je například mobilní telefon, klíče či kapesníčky.

Pro bližší seznámení s vakem si prohlédněte následující video:

YouTube video

>