Přírodní jogínská taška Chakra

699 

Taška v neutrálním odstínu vyrobená z přírodních materiálů Chakra láká k nákupu nejen pro své precizní zpracování, ale i nízkou cenu, díky které si tento luxus může dovolit úplně každý. Pohodlně pojme vaší podložku na jógu i jiné nezbytnosti, bez kterých nevycházíte z domu.

Popis

Lámete si často hlavu nad otázkou, čím zkrotit podložku na jógu? Již vás nebaví nosit jí na každou hodinu jógy v obyčejné tašce či dokonce pod ramenem? Hledáte věrného pomocníka, který si hravě poradí nejen s podložkou, ale i dalšími potřebami, chcete mít na cestě do jógového studia po ruce? Pak právě pro vás mám šikovný tip: tašku Chakra!

A proč právě tato taška? S radostí vám představíme její největší přednosti a výhody, kterých si díky ní můžete do sytosti užívat. A kdo ví, možná vás i přesvědčíme k jejímu pořízení!

Pořiďte si Chakra tašku, protože…

  • …je vyrobena jen z přírodních materiálů
  • …ji v případě potřeby můžete vyprat v pračce
  • …je k dostání v neutrálních odstínech vhodných jak pro ženy, tak i pro muže

Příjemné rozměry této tašky – v 17 cm x š 17 cm x d 71 cm – vám umožní uložit si do ní klasické velikosti jógových podložek. Do velké kapsy můžete uložit například oblečení na jógu, bez kterého nedáte ani ránu, menší kapsičky naopak využijete k uložení mobilního telefonu nebo klíčů.

Abyste si udělali vlastní představu o tašce Chakra, podívejte se na video, které jsme pro vás připravili.

YouTube video

>