Prostorný jógový vak Slon z přírodního materiálu

599 

Hledáte-li věrného společníka, který vás bude doprovázet na každou hodinu jógy, vsaďte na přírodní vak Slon. Ten hravě a pohodlně pojme všechny potřeby, které chcete mít po ruce, navíc je příjemný na dotek a cenově přijatelný.

Popis

Co se tašek a vaků na jógu týče, požadavky na jejich kvalitu, prostor i cenu se hodně rozchází. Někomu ke štěstí stačí především přírodní materiál, který neškodí životnímu prostředí, další žádá i příjemný vzhled, který ještě více umocní radost z pořízeného výrobku, jinému jde zároveň i vyvážený poměr cena/kvalita, jenž mu dává jistotu, že se na svého parťáka bude moci kdykoli spolehnout.

A teď ruku na srdce: jaké požadavky a představy máte vy? Dostatek prostoru, lákavý vzhled, příjemný materiál i přátelskou cenu – to všechno a celou řadu dalších pozitivních vlastností vám nabízí vak Slon, který si určitě zaslouží vaší pozornost.

3 důvody, proč si vak Slon pořídit:

  • přírodní materiál – 100% bavlna
  • snadná údržba – praní v pračce
  • dostatek prostoru – uložíte do něho vše, co chcete mít po ruce

Vak Slon má velikost 18 cm x 75 cm, což znamená, že pojme standardní velikosti podložek na jógu, ale hravě se do něho vejde i oblečení, ručník i další drobnosti. Příjemný vzhled ještě více umocní radost z nákupu a příjemný materiál na dotek je jen třešničkou na dortu.

Udělejte si o vaku Slon vlastní obrázek s následujícím videem:

YouTube video

>