Bordó meditační podložka Yogacentrum

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Meditace bez meditační podložky jednoduše není to pravé ořechové. Abyste si relaxování co možná nejvíce užili a sami sobě dopřáli maximum pohodlí i kvality, neměla by vám doma chybět meditační podložka Yogacentrum v bordó odstínu.

Popis


Nepsané pravidlo říká, že meditace bez kvalitní meditační podložky jednoduše není to pravé ořechové a své o tom vědí všichni, kteří si k této relaxační aktivitě povolali na pomoc klasiku v podobě podložky na jógu. Meditaci se věnujete především proto, abyste se příjemně uvolnili, zbavili se špatné nálady či deprese a pročistili si tělo i mysl.

Z tohoto důvodu byste měli mít po ruce pohodlnou meditační podložku Yogacentrum v příjemném bordó odstínu, která je zárukou kvality i komfortu, který jistě oceníte. Vyznačuje se hned celou řadou pozitivních vlastností, kterým stojí za to věnovat pozornost:

  • přírodní materiál
  • velice snadná údržba
  • kvalitní zpracování

Meditační podložka Yogacentrum je v několika vrstvách naplněna bavlnou, což vám zaručí dostatečnou měkkost, na kterou se velice snadno zvyká a zároveň vám pomůže předejít nepříjemným pocitům v nohou. V případě potřeby jí můžete vyprat v pračce – bavlněný potah doplněný o zip je snímatelný. Kromě velice přitažlivé barvy vás tato podložka naláká na přijatelný poměr cena/kvalita. 

Určitě se nenechte odradit větší váhou – podložka váží 3,6 kg. Snadno ji ale přenesete kamkoli budete potřebovat pomocí bavlněného popruhu. Dostatečné rozměry – 80 cm x 80 cm x 7 cm – zaručeně potěší i toho nejnáročnějšího nadšence meditace.

Chcete-li si podložku prohlédnout, využijte videa níže, které jsme pro vás připravili.

YouTube video

>