Černý univerzální polštář na meditaci

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se Vám líbit například tato varianta.

Černý meditační polštář je pro své barevné provedení šikovným a především univerzálním kouskem, jehož pozitivních vlastností si mohou užívat a jak ženy, tak i muži. Polštář se řadí mezi Zafu polštáře, jež se vyznačují pečlivým provedením, přírodními materiály i tvarovou stálostí.

Popis


Černý meditační polštář je pro svou barevnou univerzálnost vhodnou pomůckou nejen pro ženy, ale i pro muže, neboť i ti se věnují meditaci s chutí a radostí. Najít mezi pestrou škálou barevných produktů výrobek vhodný i pro muže, za který by se nemusel stydět ani ten nejostřílenější jogín, je často nadlidský úkol. Tento meditační polštář vám nabízí celou řadu pozitivních vlastností, kterým určitě stojí za to věnovat pozornost.

Polštář na meditaci v černé barvě se řadí mezi kvalitní a populární Zafu polštáře, které se vyznačují kvalitními materiály, pečlivým zpracováním a přírodní náplní. Díky těmto vlastnostem vám může nabídnout tvarovou stálost, pevnou oporu a stabilitu vašeho těla a jako třešničku na dortu i absenci nepříjemných pocitů v nohách, kterými si neprochází jen začátečníci.

Proč si pořídit tento polštář:

  • tvarová stálost
  • příznivá cena
  • 100% přírodní materiál
  • dostatečná opora
  • tradiční způsob meditace
  • dokonale se přizpůsobí sedu i postavě

Udělejte si o výrobku vlastní představu shlédnutím následujícího videa, které jsme pro vás připravili:

YouTube video

>