Kvalitní meditační podložka Yogacentrum v zelené barvě

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Kvalitní meditační podložku Yogacentrum v příjemném zeleném odstínu vřele doporučujeme všem, kteří meditaci berou vážně a chtějí se jí věnovat i několikrát týdně. Pokud se relaxace stala součástí vašeho života, chtějte pro sebe jen to nejlepší a vsaďte na tento precizně zpracovaný kousek.

Popis


Zastáváte názor, že svou podložku na jógu můžete s klidným srdcem využívat i pro chvilky meditace? Pak věřte, že svůj názor změníte – stačí se nechat okouzlit meditační podložkou Yogacentrum, která vám nabízí celou řadu výhod, pro které stojí za to dát jí šanci. Díky své příjemné měkkosti a několika vrstvám naplněných přírodní bavlnou zažijete při meditaci doposud nepopsané pocity pohodlí i komfortu, který vám klasika v podobě jógové podložky jednoduše nemůže dopřát.

Výhody meditační podložky:

  • za vyšší cenu získáte kvalitní materiál, který vás nezklame a vydrží vám věrně sloužit dlouhá léta
  • přírodní provedení, které je zdraví nezávadné a ještě více umocní vaše pocity z meditace či relaxace
  • velice snadná údržba – speciálně upravený a odnímatelný povrch můžete v případě potřeby vyprat v pračce

Ne nadarmo se říká, že zelená barva uklidňuje – a to je pro plnohodnotnou meditaci ten nejdůležitější faktor. Chcete-li se maximálně uvolnit, vyčistit si tělo i mysl, nebo odbourat deprese, která vás sužuje, neměli byste nad pořízením zelené meditační podložky dlouho otálet.

Abyste se blíže seznámili nejen s kvalitním provedením, ale i vizáží této podložky, podívejte se na následující video.

YouTube video

>