Coral meditační podložka Yogacentrum

1 699 

Coral meditační podložka Yogacentrum je trefou do černého každé ženy, která se věnuje meditaci a ta se stala součástí jejího života. Příjemné barevné provedení ještě více umocní požitky z relaxace, za zmínku určitě stojí i přírodní materiály, které jsou zdravotně nezávadné.

Popis


Kdo jednou okusil meditaci a poznal její pozitivní účinky nejen na mysl, ale i na duši, již se jí nikdy nechtěl vzdát. Možná se i vy této aktivitě s oblibou věnujete, neboť vám pomáhá zbavit se tíživých a nepříjemných depresí, navozuje ve vás líbivé pocity a vnitřně se díky ní uvolníte. Je samozřejmé, že pro každého z vás znamená relaxace či meditace něco jiného, přesto však všichni toužíte po tom samém: kvalitní meditační podložce, která vám nabídne komfort i pohodlí.

Meditační podložka Yogacentrum v nádherném coral odstínu zaručeně nadchne každou ženu. Je vyrobena z výhradně přírodních materiálů, což je pro mnohé z vás rozhodujícím kritériem. Jsou mezi vámi tací, kteří myslí na životní prostředí, ale zároveň i na své zdraví – a právě pro ty je tato podložka sázkou na jistotu. 

Proč si coral meditační podložku Yogacentrum pořídit:

  • můžete jí díky snímatelnému obalu vyprat v pračce
  • je v několika vrstvách, které jsou vyplněny bavlnou a to vám zaručuje maximální pohodlí
  • ačkoli je váhově trochu náročnější, její součástí je i bavlněný popruh, díky kterému jí snadno přenesete kam budete chtít

Nádherný odstín není jediným lákadlem této podložky. Abyste se během meditace cítili co možná nejpříjemněji, potřebujete dostatečnou měkkost – podložka na meditaci v coral barvě vám nabízí 7 cm luxusu.

>