Růžová meditační podložka Mandala

1 799 

Ponořte se do ničím nerušené meditace s tou správnou podložkou.  Její měkkost, kvalitní materiál i krásný design vás potěší a přenese do ničím nerušené relaxace. Její vlastnosti přesvědčí k nákupu i vás.

Popis


Meditační podložka je důležitou pomůckou pro každého, kdo propadl meditaci. Správného uvolnění dosáhnete jen při maximálním pohodlí a komfortu, a přesně s tím vám podložka Mandala pomůže.

Je navíc vyrobena ručně z přírodních materiálů. V několika vrstvách je naplněna bavlnou, díky tomu je dostatečně měkká a zaručí vám tak pohodlí. Nebudou vás obtěžovat nepříjemné bolesti v nohou, zejména v kotnících.

Jistě uvítáte také snadnou údržbu. Podložka má pevný bavlněný potah, který je opatřen zipem. Je tedy snadno snímatelný a můžete jej prát v pračce. Prodlouží se tak životnost této oblíbené pomůcky.

Rozměry – 80 cm x 70 cm x 7 cm – jsou vhodné pro každého, kdo rád medituje vsedě. Váha 2,7 kg také není nic, co by vás muselo trápit. Podložku jednoduše přemístíte kamkoli budete potřebovat, a to bez toho, aniž by vás zatížila.

>