Kobereček na jógu s výšivkou sedmi čaker

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Patříte mezi zastánce tradičního cvičení jógy a chcete její tradici zachovat i v moderním světě? Nespoléháte se na podložku na jógu, která vám nemůže nabídnout to, co očekáváte? Pak vsaďte na kobereček na jógu s výšivkou sedmi čaker – příjemný materiál, nízká cena a kvalita jsou na prvním místě.

Popis

Podložka na jógu sice představuje základní vybavení každého jogína či jogínky, ovšem nikde není psáno, že nutně musí splnit představy a očekávání každého z vás. Pokud patříte mezi zastánce dlouhých a léty prověřených tradic klasické jógy, jistě pro své cvičení hledáte něco speciálního. Chcete poradit? Vaší sázkou na jistotu je kobereček na jógu s výšivkou sedmi čaker.

Tento jógový kobereček je vyroben ze 100% bavlny, což vám zaručuje šetrnost nejen k životnímu prostředí, ale i k vašemu zdraví – a to je pro mnohé z vás rozhodujícím kritériem, na kterém si zakládáte. Je vhodný na cvičení všech stylů jógy – nezáleží proto, zda se vaší životní láskou stala Power, Hatha, Bikram či Hot jóga.

Výhody koberečku s výšivkou sedmi čaker:

  • kobereček je příjemně lehký – váží jen 1,1 kg
  • je k dostání za příznivou cenu
  • vyznačuje se velice snadnou skladností
  • dostatečné rozměry uspokojí široké spektrum cvičenců – 184 cm x 69 cm

Za zmínku jistě stojí i snadná údržba – v případě potřeby jej můžete vyprat v pračce. Věříme, že kobereček s příjemnou výšivkou sedmi čarek splní vaše očekávání a společně si užijete nespočet hodin strávených cvičení jógy. Vybírat můžete mezi třemi barevně lákavými odstíny. 

>