Silná, měkká a lehká podložka na jógu

855 

Zamilovali jste se do pomalejších typů jógy a hledáte ideální podložku, která se pro tato cvičení stane vaší věrnou společnicí, na kterou se budete moci s klidným srdcem spolehnout? Pak je pro vás podložka na jógu Asana sázkou na jistotu.

Popis

Přírodní a především ekologická podložka Asana je vhodnou volbou pro každého, kdo dává přednost klidnějším typům jógy. Kromě přátelské ceny a nízké hmotnosti, která vám umožní pohodlné přenášení z místa na místo, vám tato podložka nabízí spoustu dalších výhod, díky kterým se do ní jistě zamilujete a již nebudete chtít jinou.

Ekologická podložka Asana potěší i jógové nadšence, kteří mají problém s koleny a vazy – díky její skutečně silné tloušťce (5 mm) vás při cvičení nebudou bolet kolena a cvičit tak může opravdu celá rodina. Jedná se o jednu z nejsilnějších podložek vůbec, na kterou se mohou spolehnout jak zkušenější, tak i naprostí začátečníci, protože i jim poskytne dostatečnou oporu.

Proč si pořídit Asana podložku:

  • je vyrobena z NBR pěny a neobsahuje PVC, díky čemuž jí můžete označit za přírodní a ekologickou podložku, která neškodí ani vám, ani životnímu prostředí
  • vyznačuje se opravdu snadnou údržbou, kdy ji v případě potřeby můžete vyprat v pračce
  • jistě vás potěší i nízká hmotnost (1.1kg), díky čemuž tuto podložku můžete pohodlně přenášet z místa na místo, aniž byste o ní věděli

Podložka Asana je vhodná nejen pro cvičení jógy na speciálně vedených kurzech, ale i na cvičení doma pomocí DVD, použít ji můžete i pro příjemnou a ničím nerušenou relaxaci, kterou si díky její tloušťce jistě užijete.

  • >