Velká jutová podložka na jógu XL

1 598 

Jutová podložka na jógu ve velikosti XL je vhodná pro nadšené příznivce jógy, ke kterým byla příroda co se výšky týče skutečně štědrá. Ať už jste opravdoví velikáni nebo se jen nechcete ve svém pohybu nikterak omezovat, je tato podložka vaše sázka na jistotu.

Popis

Byla k vám příroda štědrá a do vínku vám nadělila slušnou řádku centimetrů navíc? Patříte-li mezi skutečné dlouhány nebo mezi požitkáře, kteří se ve svém pohybu při cvičení oblíbené jógy nechtějí nikterak omezovat, je jutová podložka XL tou pravou volbou pro vás.

Kromě úctyhodných rozměrů – 215 cm x 63.5 cm x 4mm – si ji jistě zamilujete i pro použitý materiál, který je ekologický a neškodí tak životnímu prostředí. Zatímco spodní strana je vyrobena z přírodní gumy, což vám zaručuje dokonalou přilnavost k podlaze, vrchní strana je tvořena směsí přírodní gumy a juty. Jutové podložky jsou považovány za nejoblíbenější – proč si tedy jednu nepořídit?

Výhody XL podložky na jógu:

  • rozměry, které splní představy vyšších lidí, kteří se cvičení jógy chtějí věnovat naplno
  • 100% ekologické materiály, které byly k výrobě podložky použity
  • velice snadná údržba, kdy podložku v případě potřeby můžete vyprat v pračce
  • přilnavost k podlaze, díky čemuž nebudete ničím rozptylováni a budete se tak moci na provedení jednotlivých ásán plně soustředit
  • jedná se o nejlépe hodnocenou podložku na jógu

Jutová podložka XL není náročná ani co se týče váhy – 2,5 kg – a můžete si na ni pořídit líbivý vak či tašku. Nenechte se zmást typickým pachem, kterého si jistě všimnete při prvním rozbalení podložky – po čase používání zcela vymizí a vy si tak společně strávené chvíle s jutovou XL podložkou ještě více užijete.

>