Červeně sladěná sada na jógu

1 364 

Není to jen sladěné barevné provedení a lákavý červený odstín, tato sada na jógu vám může nabídnout mnohem více! Kromě kvalitní a velice lehké podložky za přátelskou cenu získáte i krásný vak s bordurou, který navozuje pocit luxusu. Můžete si jej dovolit?

Popis

Máte rádi červenou barvu a rádi se tímto odstínem obklopujete? Potrpíte si na příjemném vzhledu a rádi byste si za příjemnou cenu dopřáli něco, co vypadá skutečně luxusně? Nemáte ještě vybranou podložku na jógu, ani si nejste jistí, jaký vak či tašku si na ní pořídit? Pak právě pro vás máme šikovný tip!

Tato červená sada na jógu vás svým provedením zaujme na první pohled. Není to ale jen její vizáž, proč byste nad jejím pořízením měli uvažovat. Kromě luxusního vzhledu, který je způsoben zlatou bordurou na prostorném vaku, se můžete těšit i na kvalitní podložku, kterou určitě oceníte.

3 důvody, proč si pořídit tuto sadu:

  1. luxusní vzhled
  2. kvalitní produkty
  3. přátelská cena

Zajímá vás, co je obsahem této červené sady? V první řadě nutno zmínit Asana Yogacentrum Light podložku, která je známá pro svůj komfort a pohodlí, které vám nabídne během cvičení, zapomenout nesmíme ani na OHM vak s bordurou Yogacentum, do kterého pohodlně uložíte jak podložku, tak i oblečení či další pomůcky, které chcete mít po ruce.

>