Stabilní a dokonale přilnavý kobereček na jógu Natur

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se vám líbit například tato varianta.

Nejen pro všechny druhy jógy, ale i na protahovací cvičení je vaší sázkou na jistotu přírodní a dokonale přilnavý kobereček na jógu Natur, který vás potěší nejen svou lákavou cenou, ale především celou řadou pozitivních vlastností. Dáte mu šanci?

Popis

Hledáte věrného společníka na cvičení jógy, který vám zároveň umožní provádět na něm protahovací cvičení s maximální pohodlností? Dáváte přednost přírodním materiálům, které jsou šetrné nejen k životnímu prostředí, ale především k vašemu zdraví? Toužíte po kvalitě, která nezruinuje váš finanční rozpočet? Pak právě pro vás máme ideální tip: stabilní a dokonale přilnavý kobereček na jógu Natur.

Zajímá vás, pro koho je tento kobereček vhodný? Můžou se na něho spolehnout nejen ostřílení nadšenci jógy, ale i nezkušení začátečníci, kteří s jógou teprve začínají. Kobereček je vhodný pro všechny druhy jógy a jak bylo řečeno v úvodu, i na protahovací cvičení.

Výhody koberečku na jógu Natur:

  • nabízí vám dokonalou přilnavost k podlaze
  • je cenově přijatelný
  • díky svým rozměrům je vhodný i pro vyšší jogíny a jogínky
  • má příjemnou váhu, díky které je možné jej kamkoli přenášet
  • můžete jej v případě potřeby vyprat v pračce

Jógový kobereček Natur je vyroben ze 100% bavlny, jeho spodní strana je speciálně upravena latexem – zaručuje neklouzavost. Jedná se o moderní, leč vysoce pohodlný kompromis podložky na jógu.

>