Modrý polštář na meditaci vhodný i pro muže

V současné době VYPRODÁNO. Mohla by se Vám líbit například tato varianta.

Stále více mužů se věnuje meditaci – činnosti, jež jim napomáhá najít vnitřní klid, urovnat si myšlenky a plně se soustředit jen na vlastní tělo – a proto se není čemu divit, že i oni touží po šikovné pomůcce, která by jim tuto aktivitu maximálně zpříjemnila. A od toho je tu modrý meditační polštář Zafu.

Popis


Meditace je velice příjemná činnost, které se věnují jak ženy, tak i muži. Není se proto čemu divit, že i mužské pokolení hledá univerzální pomůcky, které se svým barevným provedením hodí i pro muže – a co si budeme nalhávat – mezi více než pestrou škálou pomůcek barevně laděných pro ženy, je to opravdu složitý úkol.

Největší výhody meditačního polštáře:

  • tvarová stálost
  • příznivá cena
  • 100% přírodní materiál
  • dostatečná opora
  • tradiční způsob meditace
  • dokonale se přizpůsobí sedu i postavě

Polštář na meditaci  je vyrobený ze 100% přírodních materiálů. Jeho potah je ušitý ze 100% bavlny, náplň je tvořena vlákny ze stromu Kapok, kterým se tíž přezdívá rostlinné peří. S tímto výrobkem tak máte jistotu, že neškodíte ani svému zdraví, ani životnímu prostředí.

S tímto meditačním polštářem si užijete skutečnou hloubkovou meditaci, o které se vám doposud jen zdálo. Zabráníte vzniku nepříjemných pocitů v nohách, udržíte si stálost páteře, uvolníte se a dopřejete sami sobě komfort, na který se velice snadno zvyká.

Udělejte si o výrobku vlastní představu shlédnutím následujícího videa, které jsme pro vás připravili:

YouTube video

>