Modrá, kvalitní a příjemně měkká podložka na meditaci Yogacentrum

1 699 

Znáte pořekadlo: „Modrá je dobrá“? Pak právě na něj sází tato meditační podložka Yogacentrum, která má svým majitelům rozhodně co nabídnout. Kromě přitažlivého vzhledu stojí za zmínku i přijatelný poměr cena/kvalita stejně jako výhradně přírodní materiály, ze kterých je vyrobena.

Popis


Modrá barva je často přisuzována spíše mužskému pokolení, nikde ale není psáno, že by na tuto příjemně zbarvenou meditační podložku Yogacentrum nemohla vsadit i kterákoli žena, pro kterou se meditace stala nedílnou součástí jejího života.  Láká na celou řadu pozitivních vlastností, přičemž mezi ty nejdůležitější bezesporu patří především přírodní materiály, ze kterých je vyrobena a přijatelný poměr kvalita/cena – jinými slovy, kdo chce pro sebe jen to nejlepší, rád si za kvalitu připlatí.

Meditační podložka v krásném modrém odstínu si získá vaše srdce pro nedocenitelný komfort, který vám nabízí. Kdo se chce relaxování věnovat častěji a myslí to s touto aktivitou vážně, měl by nad pořízením tohoto precizně zpracovaného kousku vážně uvažovat. Nemusíme vám říkat, že meditace bez meditační podložky rozhodně není to pravé ořechové a že věnovat se této činnost s klasickou podložkou na jógu asi nebude ta nejlepší volba – věřte, my víme o čem mluvíme.

3 důvody, proč dát podložce na meditaci Yogacentrum šanci:

  1. snadná údržba – můžete jí vyprat v pračce
  2. přírodní materiály – vrstvená bavlněná výplň
  3. kvalitní zpracování – vrstvení nabízí nedocenitelný komfort

Možná se vám na první pohled bude zdát tato podložka příliš těžká – 3,6 kg. Věřte, že díky bavlněnému popruhu, který je součástí této podložky, jí budete moci přenášet s minimálním úsilím prakticky kamkoli.

Pro lepší představu jsme pro vás připravili video, které naleznete níže.

YouTube video

>