Lehká, ekologická podložka na jógu

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Navštěvujete hodiny jógy pravidelně, a proto i několikrát týdně přenášíte svou podložku z místa na místo? Pak si vaše srdce získá tato ekologická a především lehká podložka na jógu, jež se dá pořídit za přijatelnou cenu.

Popis

Pokud svou podložku na jógu přenášíte často z místa na místo, určitě je vaším cílem najít takovou, která bude příjemně lehká, snadno skladovatelná, ale zároveň vám poskytne dostatečný komfort a stabilitu při cvičení a provádění jednotlivých pozic. V tom případě je tato lehká podložka Yogacentrum vaší sázkou na jistotu.

Ať už za jógou vyrážíte kamkoli, většina z vás chce mít na každé hodině svou vlastní podložku, neboť ty erární vás příliš nelákají. Proto svou pozornost zaměřte na lehkou a snadno skladovatelnou podložku Yogacentrum, která se pyšní příjemnou váhou – 0,7 kg – díky které v podstatě ani nebudete vědět, že ji nesete v ruce či v tašce.

3 důvody, proč dát této podložce šanci:

  1. je vyrobena z TPE pěny, která je netoxická a zároveň neobsahuje žádné škodlivé látky – jako je například PVC, latex či guma
  2. vyznačuje se vysokou kvalitou a patří mezi nejlehčí podložky na trhu
  3. největší předností této podložce je především její opravdu nízká hmotnost

Podložka na jógu Yogacentrum je k dostání v příjemné a oblíbené modré barvě. Rozměry této podložky jsou 173 cm x 60 cm x 3 mm, díky čemuž by jí neměli volit začátečníci a lidé, kteří trpí bolestmi kolen či vazů. 3 mm je tloušťka tak akorát pro ty, kteří již vědí, co cvičení jógy obnáší a co od ní mohou očekávat.

>