Velice lehká, ekologická, barevná podložka na jógu Ekotex Light

699 

Velice lehká a ekologicky šetrná podložka na jógu Ekotex Light nadchne každého, kdo se cvičení jógy nechce vzdát ani na cestách, a proto bez své podložky nevyráží z domu, ale i ty, kteří na hodiny jógy dochází přímo z práce.

Popis

Patříte mezi zaryté milovníky jógy, kteří se této aktivity nechtějí vzdát ani na svých cestách? Pak jistě hledáte ideální podložku, která bude příjemně lehká a umožní vám přibalit si jí do batůžku, ať už budete vyrážet kamkoli. Pak právě pro vás máme šikovný tip na věrnou společnici, která se od vás nehne ani na výletech či dovolené – extra lehká podložka na jógu Ekotex Light!

Tato podložka láká nejen pro svou velmi nízkou váhu0,9 kg – díky které v podstatě ani nebudete vědět, že jí přenášíte z místa na místo, ale i materiálem, ze kterého je vyrobena – PVC, bavlna a PES. Do karet jí hraje i více než přitažlivé barevné provedenívybírat můžete mezi trojicí úžasných odstínů – a samozřejmě i její rozměry stojí za zmínku – 183 cm x 60 cm x 3 mm. Právě její tloušťka vám nabízí jakousi zlatou střední cestu mezi tenkou a tlustou podložkou, přičemž je dostatečně komfortní, poskytne vám stabilitu a je příjemná na dotek.

Proč si pořídit podložku Ekotex Light?

  • Je vyrobena v EU.
  • Je ekologická.
  • Je nenáročná na údržbu.

Určitě vás potěší, že dokonale přilne k podlaze a vy tak během cvičení nebudete klouzat po místnosti. Chcete-li se s touto podložkou blíže seznámit, prohlédněte si video, které jsme pro vás připravili níže.

YouTube video

>