Levná, barevná, lehká podložka na jógu

469 

Hledáte kvalitní podložku nejen na cvičení jógy, ale i pro cvičení stále populárnějšího pilates? Pak pro vás máme tip, který zaujme vaší pozornost. Lehká, cenově přijatelná a barevně přitažlivá podložka na jógu od Yogacentrum vám nabízí vše, co od ní očekáváte.

Popis

Podložka na jógu je věrnou společnicí každého nadšeného jogína či jogínky. Spousta lidí, kteří pravidelně cvičí jógu, se ale s oblibou věnují i další stále populárnější aktivitě – pilates. Často si pořizují speciální podložky, ačkoli vůbec nemusí. Je to i váš případ?  Tuto levnou a barevně atraktivní podložku na jógu si totiž můžete vzít i na cvičení pilates. Necháte se jí okouzlit?

Cenově přijatelná, barevně přitažlivá a příjemně lehká podložka na jógu od Yogacentrum si zaručeně získá vaše srdce. Je vhodná pro všechny druhy jógy a svým majitelům nabízí dostatečný komfort a pohodlí, který u cvičení jistě ocení.

Proč si pořídit tuto podložku?

  • díky přátelské ceně si ji může dovolit prakticky každý
  • má vícero možností k využití
  • je příjemně lehká a můžete ji tak nosit na každou hodinu jógy
  • velice snadno se udržuje – v případě potřeby ji můžete vyprat v pračce

Podložka na jógu od Yogacentrum je vyrobena z PVC. Její další nespornou výhodou je i skutečnost, že se dá používat oboustranně, neklouže a vy tak během cvičení nebudete klouzat po podlaze. Díky svým rozměrům – 180 cm x 60 cm x 4 – 4,5 mm – je vhodná i pro vyšší cvičence, kteří potřebují dostatek místa pro své dlouhé končetiny.

Podívejte se na video níže, které vás možná přesvědčí o nákupu.

YouTube video

>