Sleva!

Podložka Yogacentrum na Hot jógu

872 

Zamilovali jste se do cvičení Hot jógy a hledáte pro tuto aktivitu co možná nejvhodnější podložku? Hot a Bikram jóga jsou náročnější druhy jógy, které dávají zabrat i zkušenějším jogínům a jogínkám. Chcete-li něco kvalitního a speciálně vyrobeného pro tyto druhy cvičení, vsaďte na Hot podložku na jógu Yogacentrum – je to vaše sázka na jistotu.

Popis

Podložek na jógu existuje celá řada a každý nadšený cvičitel jógy jich za svůj život vystřídá hned několik, než narazí na tu pravou, která jej bude doprovázet na každou hodinu jógy. Jóga rozhodně neznamená jen jeden druh cvičení, ba naopak je jich více a záleží jen na vás, pro který styl cvičení se rozhodnete. Stala-li se součástí vašeho života Hot jóga, které jste doslova podlehli, jistě pro své cvičení hledáte kvalitní podložku, se kterou vaše ruce i nohy zůstanou tam, kde je chcete mít.

Podložka Yogacentrum na Hot jógu je trefou do černého všech nadšenců tohoto druhu jógy, který je fyzicky hodně náročný a s potem se v tomto případě perou i zkušenější jedinci. Hot jóga vám dá pořádně do těla a mnoho z vás se s obyčejnou podložkou často setkávají s nepříjemnou klouzavostí – a to nejen podložky po podlaze, ale i vašich končetin po podložce. S touto podložkou nic takového řešit nebudete.

Yogacentrum podložka na Hot jógu je speciálně upravena tak, že její spodní strana je dokonale přilnavá k podlaze, zatímco její vrchní strana je vyrobena z mikrovlákna – umělé textilní vlákno s vysokou absorpcí vlhkosti. Zaručuje vám pohodlí a především jistotu, že se během provádění jednotlivých ásán nebudete pohybovat z místa.

Výhody podložky na Hot jógu:

  • příjemné rozměry – 183 cm x 61 cm – 2 mm
  • přitažlivý vzhled
  • je lehká – 1,3 kg
>