XL přírodní, barevná podložka na jógu Ekotex extra

999 

Pro všechny, kteří se nespokojí s málem a navíc hledají velkou podložku, která jim poskytne dostatek místa pro jejich větší výšku, je vhodnou volbou XL podložka na jógu Ekotex extra, která je ekologická a kvalitní.

Popis

Bylo vám do vínku dáno pár centimetrů navíc? Stala se jóga neodmyslitelnou součástí vašeho života? Pak jistě hledáte dostatečně velkou podložku, která dokáže pojmout vaší výšku a nabídne vám dostatek komfortu pro pečlivé provedení jednotlivých pozic. XL, ekologická a 100% přírodní podložka na jógu Ekotex extra je přesně tím, co hledáte.

Ať už na hodinu jógy vyrážíte kamkoli, jistě chcete mít po ruce svou vlastní podložku. Většinu lidí erární podložky, jež jsou k zapůjčení ve studiích, příliš nelákají – a není se čemu divit. Tato podložka pro vás skrývá celou řadu pozitivních vlastností – mezi její největší přednosti patří především složení: 80% PVC, 14% bavlna a 6% PES. Lákadlem je jistě i její barevné provedení, kdy můžete vybírat mezi třemi odstíny, nutno zmínit, že byla obarvena čistě přírodním potravinářským barvivem, které neobsahuje škodlivé látky.

A proč zvolit právě XL Ekotex extra?

  • Získala nejvyšší evropský ekologický atest.
  • Byla vyrobena v EU.
  • Můžete ji vyprat v pračce.
  • Je vhodná pro nadšence jógy vyššího vzrůstu.

Jistě vás potěší, že podložka XL Ekotex extra neklouže po podlaze a díky své tloušťce – 4,5 mm – vám nabízí dostatečný komfort i stabilitu při cvičení. Můžete ji využít ke cvičení jakýchkoli pozic, protože se díky ní budete cítit pohodlně a zároveň vám nebude nikam ujíždět.

>