Modrá přírodní podložka na jógu s motivem mandaly

1 990 

Hledáte kvalitní, neklouzavou a skladnou podložku na jógu? Máme pro vás řešení. Podívejte se na skvělé vlastnosti této podložky z přírodního kaučuku a určitě jimi přesvědčí i vás.

Popis


Není nic důležitějšího než si správně vybrat svou podložku na jógu. Chodíte cvičit už nějaký ten čas a máte jasné představy o své podložce, ale nedaří se vám tu správnou sehnat? Představujeme podložku z přírodního kaučuku, která je vhodná pro každého jogína. Překvapí vás svými dokonalými vlastnostmi.

Je vyrobená z přírodního kaučuku, což zajistí dokonalou přilnavost k podlaze. Nechybí ani vrstva z polyurethanu, ten je měkký a protiskluzový, což jsou vlastnosti, které u podložky na jógu jistě nejvíce oceníme.

Pomyslnou třešničkou je motiv mandaly v modré barvě. Pokud máte rádi jednolitý styl a nechcete přehršel barev, ale přesto hledáte něco pěkného a designového, s touto podložkou nešlápnete vedle. Porozhlédnout se můžete také po jiných barvách, tento typ podložek jich nabízí dostatek. Co takhle zkusit růžovou?

Podložka má standardní rozměry – 183 cm x 68 cm x 5 mm – a s váhou 3 kg se vám bude také snadno přenášet. Cestování do jógového studia bude pohodlné také díky pružnému popruhu, kterým podložku svážete a jednoduše si ji umístíte na rameno.

Tak proč ještě nemáte tu svou?

>