Růžová podložka na jógu z přírodního kaučuku

1 990 

Zpříjemněte si praktikování jógy s podložkou, která zaručuje maximální pohodlí a stabilitu. Přečtěte si o množství výhod této podložky a třeba konečně najdete toho správného parťáka na cvičení.

Popis


Tato luxusní Yogacentrum PU podložka na jógu je vyrobena z přírodnímu kaučuku. To zajistí maximální přilnavost k podlaze. Její povrh je navíc opatřen vrstvou měkkého protiskluzového polyurethanu, který zaručuje pohodlí a stabilitu při provádění i těch nejnáročnějších ásan.

Podložka je se svými standardními rozměry 183 cm x 68 cm x 5 mm vhodná pro každého jogína. Díky své váze 3 kg se snadno přenáší. K pohodnému cestování s touto podložkou přispěje také pružný popruh.

Máte rádi designové a zároveň nepřeplácané věci? I v tomto ohledu vás tato podložka na jógu potěší. Její růžová barva i motiv s rybou udělá radost jistě i náročnějším zákazníkům, které ještě nenašli přesně to, co hledají. Podložka je také snadná na údržbu, v případě zašpinění stačí jednoduše vyčistit mokrým hadříkem s mýdlem a nechat uschnout. Podložce se navrátí její krásná růžová barva.

5 výhod, proč si pořídit právě podložku Yogacentrum PU:

  • ekologická
  • neklouzavá
  • perfektně přilne k podlaze
  • estetická
  • skladná a šikovná na přenášení

 

>