Zelená sada na jógu i meditaci

1 631 

Věnujete se s oblibou cvičení jógy, která vás protáhne a ukáže vám možnosti vašeho těla, i příjemné meditaci, díky které se vždycky dokonale uklidníte? Pak byste si neměli nechat ujít tuto vesele zelenou sadu, se kterou můžete vyrazit jak na hodinu jógy, tak zasednout k vítanému relaxu!

Popis

Věnujete se pravidelně jak cvičení jógy, na kterou docházíte do studia, tak i příjemné meditaci, ke které se uchýlíte v pohodlí vašeho domova? Nechcete si pořizovat dvě podložky, které by vás přišly zbytečně draho? Pak si nenechte ujít vesele zelenou sadu na jógu i meditaci, která splní vaše očekávání!

Nemusíte mít dvě podložky – jednu na jógu, jednu na meditaci – bohatě vám postačí jedna, která je dostatečně měkká, komfortní a nabídne vám maximum z obou aktivit.

S vesele zelenou sadou získáte:

  • kvalitní podložku Asana, která je nejen příjemně měkká a komfortní, ale zároveň je neklouzavá a dokonale vám tak během cvičení přilne k podlaze
  • pohodlný polštář Luna Yogacentrum, díky kterému bude vaše příjemná meditace ještě příjemnější a zároveň s ním již nikdy nepocítíte nepříjemné pocity v nohou

Zelená sada na jógu i meditaci je k dostání za příjemnou cenu, která ještě více umocní radostné pocity z vašeho nákupu!

>