Fialová podložka na jógu z přírodního kaučuku

1 990 

Klasická podložka na jógu ve fialové barvě z přírodního materiálu a s krásným designovým vzorem. A nejen to, množství praktických výhod, které ocení každý jogín. Přečtěte si více.

Popis


Tato podložka Yogacentrum PU je vyrobena z přírodního kaučuku, který zaručí perfektní přilnavost k jakémukoliv typu podlahy. Ať už rádi cvičíte doma na koberci, ve studiu na linoleu nebo venku na trávě. Podložka zvládne absolutně vše a vy budete mít z každé lekce maximální radost. S tím správným parťákem to ani jinak nejde.

Na její povrchu najdete také vrstvu z protiskluzového polyurethanu, ten vám zaručí maximální pohodlí při provádění jógových ásan. Podložka vás podpoří při provádění i těch nejtěžších cvicích.

Radost vám jistě udělá i její krásný design. Tento typ podložek na jógu z přírodního kaučuku se vyrábí v široké škále barev a motivů. V případě, že se nejste fanoušky fialové barvy, ale vlastnosti této podložky vás učarovaly, podívejte se do našeho eshopu po jiné barvě.

Shrňme si výhody podložky Yogacentrum PU:

  • vyrobena z přírodního kaučuku s protiskulzovou vrstvou polyurethanu, je ekologická
  • perfektně přilne k podlaze, neklouže, zpříjemní vaše praktikování jógy
  • estetická, vyrábí se v široké škále barev, vybere si opravdu každý

K podložce dostanete praktický popruh, díky němuž se podložka bude pohodlně nosit. Ani její váha – 3 kg – nebude překážkou při častějším přenášení.

Rozměry podložky:
183 cm x 68 cm x 5 mm

>