Černobílá sada na jógu Komfort

2 049 

Pořízením sady na jógu si nejen ušetříte spoustu času, ale zároveň sami sobě dopřejete vše potřebné ke cvičení jógy a k tomu všemu ve špičkové kvalitě. Za jednotnou cenu získáte perfektní vybavení, se kterým cvičit jógu bude radost. Vsaďte na kompaktní sadu Komfort v černobílých odstínech.

Popis

Dostalo se vám cvičení jógy pod kůži a rádi byste se této aktivitě věnovali pravidelně? Vyhlédli jste si perfektní jógové studio, které máte blízko od domu či od práce, ale k dokonalosti vám chybí vlastní vybavení? Pak právě pro vás máme šikovný tip: černobílá sada na jógu Komfort!

Černobílá sada na jógu Komfort je splněným snem všech příznivců jakéhokoli druhu jógy i klasických odstínů, se kterými jednoduše nelze nic zkazit. Její pořízení šetří nejen váš čas, energii i úsilí, ale v neposlední řadě i peněženku, neboť pořízení celé sady vás vyjde podstatně levněji, než kdybyste si všechny pomůcky pořizovali zvlášť.

Za jednu cenu získáte:

  • kvalitní jutovou podložku v šedé barvě, která vám nabízí komfort i stabilitu během cvičení
  • tašku na jógové pomůcky OHM Yogacentrum, do které pohodlně uložíte vše potřebné, co chcete mít po ruce
  • opasek na cvičení, díky kterému se před jógou, ale i po ní mnohem lépe protáhnete, a který by vám rozhodně neměl chybět

 

>