Cestovní designová podložka na jógu se slony

1 189 

Vyrážíte často na cesty a rádi byste si brali i svou vlastní podložku, abyste mohli jógu praktikovat opravdu kdekoliv? Zvolte tuto krásnou variantu a dopřejte si prvotřídní kvalitu i na cestách.

Popis


Tato cestovní podložka na jógu je vyrobena z přírodního kaučuku, díky kterému podložka perfektně přilne ke všem povrchům. Užijte si jógu úplně kdekoliv, doma i na cestách vám bude dělat společnost opravdu kvalitní pomocník.

Na povrchu podložky najdete mikrovlákno, které propůjčuje podložce vlastnosti jako je absorpce vlhkosti a protiskluzová úprava. Z tohoto důvodu vám podložka přijde vhod také na Hot a Bikram jógu.

Celkově se jedná o velice ekologický materiál, nezatěžuje životní prostředí, je recyklovatelný a biologicky odbouratelný. Barvy jsou natištěni na vodní bázi, to znamená, že nebudou blednout ani při pravidelném používání. Nemusíte se dokonce bát podložku vyprat v pračce. Jednoduše se můžete spolehnout, že se jedná o kvalitní a odolný výrobek, který se nezačne ničit.

K podložce dostanete také pružný popruh k pohodlnému přenášení. Její váha – 1,1 kg – vás neztíží ani při dalekém cestování. Přesvědčili jsme vás?

>