Cestovní podložka na jógu Manduka v barvách Bondi Blue Marbled

1 150 

Cestovní podložka na jógu by neměla chybět v žádném vybavení cestovatele a milovníka jógy. Nezabere vám žádné místo v zavazadle a vy si budete moci užít jógu úplně kdekoliv.

Popis


Tato cestovní podložka na jógu je velice kvalitním pomocníkem, který by vás měl doprovázet na každé cestě. Nevzdávejte se jógy ani daleko od domova a užijte si své oblíbené sestavy kdekoliv na světě.

Je vyrobena z přírodní, biologicky odbouratelné gumy, která nezatěžuje životní prostředí. Až vám doslouží, nezanechá žádnou stopu na skládce. Je důležité také poznamenat, že podložka má dlouholetou životnost. Díky speciálnímu materiálu se nezačne ničit či blednout ani při pravidelném používání.

Díky tloušťce 1,5 mm ji snadno složíte a nezabere vám téměř žádné místo v zavazadle. Nízká váha – 1 kg – vám určitě také udělá radost. Celkově rozměry – 180 cm x 61 cm – jsou vhodné pro široké spektrum jogínů.

Výhodou také je perfektní přilnavost podložky ke všem typům pevných povrchů. Ať už ji vezmete s sebou kamkoliv, nezklame vás.

>