Dětská designová podložka na jógu s kočkami

990 

Cvičíte jógu celá rodina, ale chybí vám správné pomůcky přímo na míru? Pořiďte dětem dětskou podložku na jógu, která je okouzlí svým designem a vás potěší praktickými vlastnostmi.

Popis


Jste sportovně založená rodina a propadli jste józe? Není nic hezčího než trávit čas společnými aktivitami. Pořiďte svým dětem speciální dětskou podložku na jógu, která umocní jejich zážitek ze cvičení.

Podložka má spoustu praktických vlastností. Její spodní strana je vyrobená z přírodního kaučuku, který zajistí maximální přilnavost k podlaze. Po celou dobu lekce tak zůstane na svém místě a poskytne maximální stabilitu.

Povrch podložky z mikrovlákna dokonale pohlcuje vlhkost. Končetiny zůstanou na svém místě, nebudou klouzat ani při složitějších pozicích. Povrch je na dotek hladký.

Díky tomuto speciálnímu materiálu je podložka opravdu kvalitní. Její barvy jsou natištěny na vodní bázi. Vzor se tak neopotřebí ani při pravidelném používání. Neublíží jim ani praní v pračce.

3 vlastnosti dětské podložky na jógu:

  • perfektně přizpůsobena potřebám dětí
  • ekologická, biologicky odbouratelná, recyklovatelná
  • rozměry: 150 cm x 61 cm x 1,5 mm

K podložce dostanete pružný popruh k pohodlnému přenášení. Malé jogíny nezatíží ani její váha, podložka váží pouhých 1,4 kg.

>