Ekologická podložka na jógu Deluxe

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Jógová podložka Deluxe vám může nabídnout 100% ekologický materiál, dokonalou přilnavost k podlaze i zdrsněnou vrchní stranu, díky které vaše ruce i nohy zůstanou tam, kde je chcete mít.

Popis

Jógová podložka Deluxe je ideální volbou pro každého, kdo to s jógou myslí vážně a chce si každou hodinu užít a cítit se maximálně pohodlně. Pro své čistě přírodní složení si jistě získá vaší pozornost, nemluvě o dokonalé přilnavosti k podlaze, která je zaručena právě přírodní gumou. Na vrchní straně této podložky vás jistě potěší zdrsněný povrch, který vám zaručí, že se vaše ruce i nohy z podložky nehnou a to ani při náročnějších ásánách.

Podložka Deluxe je vhodná i na cvičení Hot či Bikram jógy, kdy se skutečně zapotíte a mnoho z vás má problém se zpocenými dlaněmi, které po podložce neustále ujíždí a zabraňují tak soustředění na jednotlivé cviky. Záleží-li vám na maximální šetrnosti k přírodě, jistě si tuto podložku oblíbíte i pro její ekologičnost.

Výhody jógové podložky Deluxe:

  • neklouzavý materiál, který přilne k podlaze
  • hrubší vrchní strana podložky, díky které se vaše ruce ani nohy nepohnou z místa
  • 100% ekologický materiál

Jakmile svou podložku na jógu Deluxe prvně rozbalíte, nenechte se odradit specifickým pachem. Podložka je vyrobena z přírodní gumy a postupem času svůj typický pach ztrácí. Podložku v případě potřeby můžete vyprat v ruce s menším množstvím pracího prášku.

Za zmínku jistě stojí i příjemné rozměry této podložky – 180 cm x 60 cm x 5 mm – díky své tloušťce je dostatečně měkká a nebudou vás tak bolet kolena. Říká se, že zelená barva uklidňuje – nechte se proto ovlivnit vítaným zeleným odstínem podložky Deluxe, která se stane vaší věrnou společnicí pro každou hodinu jógy.

 

>