Atraktivní ekologická podložka na jógu Sadhana

Již NENÍ V NAŠÍ NABÍDCE. Podívejte se například na tuto variantu.

Ekologická podložka na jógu Sadhana vás zaujme nejen svým přitažlivým provedením, které hraje všemi barvami, ale i celou řadou pozitivních vlastností, pro které stojí za to si jí zamilovat.

Popis

Ekologická a vzhledem velmi přitažlivá podložka na jógu Sadhana vám může nabídnout nejen příjemné barevné provedení, které vás jistě okouzlí již na první pohled, ale i další vlastnosti, pro které stojí za to dát jí šanci. Pyšní se nejvyšším evropským ekologickým atestem, díky kterému máte jistotu, že životnímu prostředí škodíte jen minimálně, navíc i pro vaše zdraví je tato podložka trefou do černého.

Pro každého, kdo při cvičení jógy, hledá maximální možný komfort, je tato podložka sázkou na jistotu. Vyznačuje se velice příjemným materiálem a ještě příjemnější tloušťkou – 6 mm, která vám zaručí pohodlí a komfort a to nejen při józe, ale i meditaci či relaxaci.

Proč si pořídit ekologickou podložku Sadhana:

  • označení nejvyššího ekologického atestu
  • velice příjemná tloušťka, vhodná i pro ty, kteří trpí bolestmi kolen či vazů
  • lehká údržba – podložka se dá vyprat v pračce
  • je vyrobena v EU
  • pyšní se dostatečnými rozměry – 183 cm x 61 cm

Měkkou a 100% ekologickou podložku na jógu doporučujeme všem, kteří hledají věrnou společnici, která je nejen příjemně měkká, ale i vzhledově atraktivní. Dáte jí šanci, kterou si jistě zaslouží? Možná vás o její kráse i přednostech přesvědčí následující video.

YouTube video

>