Barevný kobereček na jógu s pruhy

699 

Nejen příjemný vzhled, ale taky záruka dokonalé přilnavosti k podlaze i velice snadná skladnost – to jsou největší přednosti barevného koberečku na jógu, který vás již na první pohled zaujme svými pestrobarevnými pruhy. Dáte mu šanci?

Popis

Nejsou to jen pestré barvy či lákavá cena, která stále více lidí nutí k nákupu tkaného koberečku, který vám rozhodně má co nabídnout. Kromě těchto dvou pozitivních vlastností na něm oceníte i velice snadnou skladnost, díky které si jej můžete brát kamkoli na hodinu jógy, ale i na cesty či na dovolenou. Můžete jej s klidným srdcem používat pro všechny druhy jógy i na protahovací cvičení, kterému se spousta z vás věnuje.

4 důvody, proč si pořídit tkaný kobereček s barevnými pruhy:

  • velice příjemný a atraktivní vzhled
  • tradiční materiál
  • snadná údržba
  • vhodný i pro vyšší jogínky a jogíny

Tkaný kobereček s pestrobarevnými pruhy ocení i nadšení cvičenci jógy, kterým bylo dáno do vínku více centimetrů – rozměry 193 cm x 66 cm vás jistě potěší. Nízká váha 1,2 kg je jen dalším důvodem k pořízení tohoto věrného společníka. Speciálně upravená spodní strana koberečku, která je pogumovaná, vám zajistí stabilitu při cvičení – podložka se nehne z místa a zůstane tam, kde ji chcete mít.

>