Květovaný vak na jógu z přírodního materiálu

644 

Praktický vak na podložku i jógové vybavení, který pojme všechny vaše drobnosti a navíc je k dostání v zajímavém a pestrobarevném provedení si jistě získá nejen vaší pozornost, ale i srdce. Dáte mu šanci?

Popis


Docházíte pravidelně na hodinu jógy, kam si s sebou nosíte nejen svou podložku na jógu, ale i oblečení, ve kterém cvičíte či jiné drobnosti, jako je například mobilní telefon či klíče od domu, bez kterých nedáte ani ránu? Pak jistě přemýšlíte o pořízení kvalitního pomocníka, který všechny pomůcky pohodlně pojme.

Květovaný vak, který je vyrobený z přírodního materiálu 100% bavlny – vás již na první pohled zaujme svým atraktivním designem. Hýří pestrými barvami a je doplněn o roztomilé květy, které potěší především ženy.

Pořiďte si květovaný vak Yogacentrum, protože…

  • …má velice přitažlivý vzhled, který vám zaručeně zvedne náladu.
  • …je vyroben z čistě přírodních materiálů, které potěší ochránce přírody.
  • …se vyznačuje velice snadnou údržbou a lze jej vyprat v pračce.
  • …si ho můžete užívat za přátelskou cenu, která vám udělá radost.

Jóga květovaný vak vám poskytuje dostatek místa k uložení vašich věcí. Na přední straně naleznete menší kapsičku doplněnou o suchý zip, uvnitř vaku se skrývá další kapsa, která je vhodná pro uložení mobilního telefonu či klíčů. Nastavitelný popruh vám umožňuje nosit vak pohodlně.

>