Taška na jógu s vyšitými symboly čaker

699 

Máte to do vašeho studia daleko a vadí vám, že se podložka může cestou zašpinit? Není nic jednoduššího než si pořídit tašku, do které se spolehlivě vejde podložka, oblečení i další věci, které by se vám mohly hodit.

Popis


Tato nádherná taška s vyšitými symboly čaker je k dostání v tmavě modré nebo černé variantě. Má jednu velkou kapsu, kam se spolehlivě vejde většina jógových podložek spolu s oblečením a dalšími pomůckami. Tato vyšívaná taška má také několik malých postranních kapsiček, schováte do nich všechny své drobnosti, které na lekci nepotřebujete, ať už je to mobil, peněženka, klíče, sloužit může také jako úschovna šperků. Díky svému uspořádání je tato taška na jógu velice praktická, do kapes vše bez problému uspořádáte a nehrozí tak zdlouhavé přehrabování se.

Uši jsou dostatečně dlouhé, takže se bude pohodlně nosit i na rameni. Celá taška je vyrobená ze 100% bavlny a je proto možné prát ji v pračce. Vás i vaše okolí určitě potěší tradiční jógové zdobení tašky, jehož motivem je sedm čaker.

Výhody tašky:

  • 100% bavlna
  • dostatečně prostorná
  • hodně bočních kapes
  • nádherný design
  • 2 barevné varianty s výšivkou se symboly čaker

Rozměry:
v 22 cm x š 21 cm x d 71 cm

>