Sleva!

Červený vak na jógu s bordurou

413 

Chcete-li mít všechny pomůcky na jógu uložené v příjemném vaku, který pohodlně pojme nejen podložku, ale i vaše oblečení, ručník a další nezbytnosti, spolehněte se tento červený vak s bordurou, který je prostorný a vyrobený z přírodního materiálu.

Popis

Vaky a tašky na jógu jsou nekonečnou studnicí možností a inspirace, mezi kterou je jistě radost vybírat. Každý z vás hledá něco jiného, má jiné představy i požadavky, který by jeho vybraný vak měl splňovat. Máme pro vás šikovný tip na dostatečně prostorný vak v příjemném barevném provedení, který nadchne i toho nejnáročnějšího z vás.

Červený vak s bordurou vás zaujme již na první pohled. Pro jeho luxusní vzhled si jej oblíbila již spousta nadšených jogínek, ale není to jen jeho vizáží, proč se těší takové oblibě. S jeho přítomností již nikdy nebudete muset řešit problém jak zkrotit podložku na jógu, protože do něho hravě uložíte vše, na co si jen vzpomenete.

4 důvody, proč si červený vak OHM pořídit:

  1. příznivá cena, díky které si jej může pořídit každý
  2. výborný poměr cena/kvalita
  3. snadná údržba – vak můžete vyprat v pračce
  4. velmi lákavý vzhled

Vak OHM se otevírá zipem po celé jeho délce, což vám zaručuje pohodlné ovládání. Oceníte i vnitřní kapsičky, do kterých uložíte maličkosti a drobnosti. Pro široký a nastavitelný popruh se velice pohodlně nosí.

Prohlédněte si vak OHM na následujícím videu:

YouTube video

>